Pokaz odpalania silników. Samolot TS-11 Iskra - Fundacja Biało-Czerwone Skrzydła. Fot. Michał Czajka

11. Noc w Instytucie Lotnictwa – 7/10/2022

11. Noc w Instytucie Lotnictwa

Po dwóch latach przerwy „Noc w Instytucie Lotnictwa” powraca z nowymi atrakcjami. Jedenasta edycja imprezy odbędzie się 7 października 2022 roku w Łukasiewicz – Instytucie Lotnictwa w Warszawie.

W kolejnych postach będziemy Was informować o programie Nocy w Instytucie Lotnictwa. Opowiemy również nieco więcej o największych atrakcjach imprezy.

Dla tych, którzy już dzisiaj chcieli by wiedzieć na co powinni być przygotowani w następny piątek podajemy link do strony wydarzenia: http://www.nocwinstytucielotnictwa.pl/

Szczególnie polecamy waszej uwadze mapkę terenu imprezy – znajdziecie tam pod numerem 117 lokalizację naszego stoiska promocyjnego.

O Marek Chmiel

Marek Chmiel - fotografik, laureat międzynarodowych konkursów lotniczych o tematyce lotniczej. Brał czynny udział w organizacji pokazów lotniczych, m. in. AirShow w Radomiu, Międzynarodowych Pikników Lotniczych w Góraszce, Bielsku-Białej, krakowskim Muzeum Lotnictwa Polskiego. Prywatne zajmuje się historią lotnictwa wojskowego i sportowego. Od 25 lat współpracuje z Przeglądem Lotniczym, jako fotografik lotniczy i autor tekstów, a od 2021 wszedł na stałe do Zespołu Redakcyjnego PLAR.

Sprawdź też

Defilada flagowa w Aeroklubie Warszawskim. fot: Olga Żaglewska

Defilad Flagowa – 11.11.2022 w Aeroklubie Warszawskim

Na tegoroczny Dzień Niepodległości, Aeroklub Warszawski i spadochronowa grupa akrobacyjna Sky Magic przygotowali już trzeci …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *