Pokaz odpalania silników. Samolot TS-11 Iskra - Fundacja Biało-Czerwone Skrzydła. Fot. Michał Czajka

11. Noc w Instytucie Lotnictwa – 7/10/2022

11. Noc w Instytucie Lotnictwa

Po dwóch latach przerwy „Noc w Instytucie Lotnictwa” powraca z nowymi atrakcjami. Jedenasta edycja imprezy odbędzie się 7 października 2022 roku w Łukasiewicz – Instytucie Lotnictwa w Warszawie.

W kolejnych postach będziemy Was informować o programie Nocy w Instytucie Lotnictwa. Opowiemy również nieco więcej o największych atrakcjach imprezy.

Dla tych, którzy już dzisiaj chcieli by wiedzieć na co powinni być przygotowani w następny piątek podajemy link do strony wydarzenia: http://www.nocwinstytucielotnictwa.pl/

Szczególnie polecamy waszej uwadze mapkę terenu imprezy – znajdziecie tam pod numerem 117 lokalizację naszego stoiska promocyjnego.

O Marek Chmiel

Marek Chmiel - fotografik, laureat międzynarodowych konkursów fotograficznych o tematyce lotniczej. Brał czynny udział w organizacji pokazów lotniczych, m. in. AirShow w Radomiu, MPL w Góraszce, MPL EB w Bielsku-Białej, MPL w krakowskim Muzeum Lotnictwa Polskiego. Prywatne zajmuje się historią lotnictwa wojskowego i sportowego. Od 1996 r. współpracuje z Przeglądem Lotniczym, jako fotografik lotniczy i autor tekstów, a od 2021 r. wszedł na stałe do Zespołu Redakcyjnego PLAR.

Sprawdź też

fot. Andrzej Wrona

A-26B Invader w Polsce

Przywrócony do stanu lotnego w niespełna miesiąc do zakupienia przez firmę Million Air z Houston …

Stanisław Prauss i jego konstrukcje