Cumulusy 2022 - jak zagłosować?

Cumulusy 2022 – jak głosować?

W bieżącej edycji plebiscytu Cumulusy 2022 nominowanych zostało aż 84 kandydatów, pogrupowanych w 9 kategoriach, z których najliczniejsza to kategoria „sport” z 25 nominowanymi.

Kto otrzyma statuetki, dyplomy, wyróżnienia specjalne i nagrody? Zdecydują o tym osiągnięcia sportowców lotniczych, głosy członków Kapituły, władz aeroklubów, dziennikarzy i oczywiście wszystkich kibiców oraz sympatyków lotnictwa.

Na stronie internetowej plebiscytu Cumulusy 2022 znajdują się krótkie notki o każdym z kandydatów oraz informacje o tym, w jaki sposób fani lotnictwa mogą zagłosować na swoich faworytów za pomocą sms-a i/lub on-line. W kategorii „sport” do finału zakwalifikuje się tylko 15 nominowanych z największą liczbą punktów, a w pozostałych kategoriach tylko 3 kandydatów z najlepszymi rezultatami powalczy dalej o zwycięstwo.

Ogłoszenie listy finalistów planowane jest na 28 stycznia, a od 29 stycznia wystartuje głosowanie finałowe, które ostatecznie wyłoni laureatów. Uroczysta gala finałowa CUMULUSY 2022 odbędzie się 11 lutego 2023 roku w hotelu Airport Hotel Okęcie w Warszawie.

O Zespół Redakcyjny

Sprawdź też

Lightwing AC4. fot: Lightwing

GB Aircraft przedstawicielem Lightwing Aircraft w Polsce

GB Aircraft został przedstawicielem szwajcarskiej firmy Lightwing Aircraft na Polskę. Lightwing AC4 to dwumiejscowy górnopłat …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *