KRÓLewski Piknik lotniczy - Borki 2023

KRÓLewski Piknik lotniczy – Borki 2023

„KRÓLewski Piknik lotniczy” to jedna z ostatnich szans aby, zupełnie za darmo, zobaczyć na żywo popisy najlepszych pilotów i ich stalowych rumaków. Specjalnie dla Was organizator przygotowywał lądowisko, aby tym razem można było obserwować starty i lądowania, spotkać pilotów i poczuć niepowtarzalną atmosferę lotniczego pikniku.

Czego możecie się spodziewać na tym niezwykłym wydarzeniu?

  • Pokazy lotnicze: Doświadczeni piloci zaprezentują swoje umiejętności w spektakularnych pokazach lotniczych. W pokazach wystąpi czołówka zarówno krajowych asów lotnictwa jak i samolotów oraz gwiazdy spoza naszej granicy. Podczas wydarzenia dostępna będzie wystawa statyczna samolotów oraz pokazy modeli latających.
  • Dla najmłodszych: Specjalna strefa dla dzieci z mnóstwem atrakcji, w tym dmuchane zamki i wiele innych rozrywek. Będzie to idealna okazja dla pociech do poznawania świata lotnictwa i zaszczepienia w nich pasji do latania.
  • Muzyka i zabawa: Nie zabraknie również świetnej muzyki na żywo, dzięki czemu atmosfera pikniku nabierze jeszcze większego koloru i zapewni Wam niekończącą się rozrywkę. Przygotujcie się na udział w koncertach znanych muzyków zaraz po pokazach!
Program i informacje

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, by spędzić pełen emocji dzień wśród niezwykłych maszyn i pasjonatów lotnictwa.

Zapraszamy wszystkich 12 sierpnia do Bork!

O Marek Chmiel

Marek Chmiel - fotografik, laureat międzynarodowych konkursów fotograficznych o tematyce lotniczej. Brał czynny udział w organizacji pokazów lotniczych, m. in. AirShow w Radomiu, MPL w Góraszce, MPL EB w Bielsku-Białej, MPL w krakowskim Muzeum Lotnictwa Polskiego. Prywatne zajmuje się historią lotnictwa wojskowego i sportowego. Od 1996 r. współpracuje z Przeglądem Lotniczym, jako fotografik lotniczy i autor tekstów, a od 2021 r. wszedł na stałe do Zespołu Redakcyjnego PLAR.

Sprawdź też

IX Konferencja Naukowa: Bezzałogowe statki powietrzne – wyzwania i doświadczenia

IX Konferencja Naukowa: Bezzałogowe statki powietrzne – wyzwania i doświadczenia

Instytut Prawa lotniczego i Kosmicznego Uczelni Łazarskiego organizuje w dniu 20 marca 2024 roku kolejną, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

100-lecie L.O.P.P