Targi Hobby 2022 - 29-3.X.2022

XIX Targi Hobby 2022

©Aeroklub Poznański 2022
Przegląd Lotniczy i Aeroklub Poznański zapraszają serdecznie w dniach 29 i 30 października wszystkich sympatyków, fanatyków i pasjonatów lotnictwa do Poznania na zbliżające się Targi Hobby 2022.

„Z pasji się nie wyrasta” – taki hasło przyświeca tegorocznej edycji największych w Polsce targów dla pasjonatów – Hobby 2022.

Ubiegłoroczna edycja targów przyciągnęła liczne rzesze pasjonatów w każdym wieku.
Ubiegłoroczna edycja targów przyciągnęła liczne rzesze pasjonatów w każdym wieku. fot. Targi Hobby

Odbywające się od 19 lat Targi Hobby to przede wszystkim ciekawe atrakcje – pokazy, turnieje, wystawy i wszystko to, co angażuje zwiedzających i pozwala im na bezpośrednie obcowanie z przeróżnymi pasjami. My ze swej strony zaprezentujemy najróżniejsze formy lotniczej pasji – od szybowca PW-5 użyczonego przez aeroklub poznański poprzez literaturę, odzież, biżuterię i gadżety lotnicze, modele i zabawki politechniczne do… pluszaków i poduszeczek dla przyszłych lotników.

Nasze stoisko na ubiegłorocznej warszawskiej edycji targów Hobby choć skromne wzbudziło ogromne zainteresowanie.
Nasze stoisko na ubiegłorocznej warszawskiej edycji targów Hobby choć skromne wzbudziło ogromne zainteresowanie. To, które przygotowujemy na tegoroczną poznańską edycje będzie wielokrotnie większe. fot. Targi Hobby

My ze swej strony zaprezentujemy najróżniejsze formy lotniczej pasji – od szybowca PW-5 użyczonego przez aeroklub poznański poprzez literaturę, odzież, biżuterię i gadżety lotnicze, modele i zabawki politechniczne do… pluszaków i poduszeczek dla przyszłych lotników.

Na naszym stoisku promocyjne oznaczonym numerem 3, mieszczące się w pawilonie nr 3A MTP które odnajdziecie bardzo łatwo ponieważ jego centralnym akcentem będzie szybowiec PW-5 udostępniony specjalnie dla Was dzięki uprzejmości Aeroklub Poznańskiego będzie można między innymi zbudować i oblać własny szybowiec PW-5, co prawda nie prawdziwy, a tylko jego model w dwóch wersjach.

Zapraszamy do Poznania!

O Marek Chmiel

Marek Chmiel - fotografik, laureat międzynarodowych konkursów fotograficznych o tematyce lotniczej. Brał czynny udział w organizacji pokazów lotniczych, m. in. AirShow w Radomiu, MPL w Góraszce, MPL EB w Bielsku-Białej, MPL w krakowskim Muzeum Lotnictwa Polskiego. Prywatne zajmuje się historią lotnictwa wojskowego i sportowego. Od 1996 r. współpracuje z Przeglądem Lotniczym, jako fotografik lotniczy i autor tekstów, a od 2021 r. wszedł na stałe do Zespołu Redakcyjnego PLAR.

Sprawdź też

XXV Międzynarodowy Zlot Przyjaciół Lotnictwa 2024. fot. Marek Chmiel

Mazury Air Show 2024 – list otwarty Prezesa AKJ

Tegoroczna edycja Mazury AirShow nawiązuje do wieloletniej tradycji spotkań środowiska lotniczego na należącym do Aeroklubu …

100-lecie L.O.P.P