ICAO4.me

Jak zdobyć ICAO level 5 i nie przepłacać

W uzupełnieniu naszego cyklu artykułów „Z angielskim w świat / w drodze po LEVEL 5” ukazujących się obecnie w parzystych numerach Przeglądu Lotniczego, ich autor, Łukasz Wieczorek, organizuje webinar pod tytułem Jak zdobyć level 5, nabrać pewności językowej i nie przepłacać, w którym udział wezmą lotniczy eksperci językowi.

Webinar odbędzie się 19 listopada i będzie skupiony na praktycznych aspektach umiejętności językowych pilotów, zarówno w kontekście samego egzaminu, jak również w ujęciu codziennego stosowania języka. Prowadzący opowiedzą m.in. jak i po co zawalczyć o zdobycie poziomu 5, co to jest pewność językowa i jak ją budować, aby przynosiła nam korzyści także w codziennym życiu. Oprócz tego poruszony zostanie także temat optymalizacji kosztów finansowych szkolenia językowego pilotów, dzięki czemu uczestnicy webinaru uzyskają pełną wiedzę jak skutecznie pracować nad (nie tylko lotniczym) angielskim w czasie zimowych długich wieczorów.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego organizatorzy proszą o wcześniejszą rejestrację, której można dokonać na stronie www.webinar.icao4.me

O Zespół Redakcyjny

Sprawdź też

IX Konferencja Naukowa: Bezzałogowe statki powietrzne – wyzwania i doświadczenia

IX Konferencja Naukowa: Bezzałogowe statki powietrzne – wyzwania i doświadczenia

Instytut Prawa lotniczego i Kosmicznego Uczelni Łazarskiego organizuje w dniu 20 marca 2024 roku kolejną, …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Stanisław Prauss i jego konstrukcje