fot. Marek Chmiel

Mazury AirShow 2023 – ODWOŁANE!!!

Poniższy tekst otrzymaliśmy zaledwie kilka minut temu. Jako Patron medialny MAS2023, zgodnie z wolą Organizatorów, przekazujemy go Wam w oryginalnej formie.

Szanowni Przyjaciele Lotniczych Mazur!

Obdarzając wszystkich przyjaciół Lotniczych Mazur wielkim szacunkiem, z pewnym smutkiem informujemy, że po ostatecznych rozmowach z potencjalnymi sponsorami Mazury AirShow 2023 zapadła decyzja Zarządu Aeroklubu Krainy Jezior o ograniczeniu tegorocznego planowanego lotniczego eventu tylko do programu XXV Międzynarodowego Zlotu Przyjaciół Lotnictwa, zaplanowanego w dniach 3-6.08.2023 r.

Niestety z powodu braku możliwości zbilansowania przewidywanych kosztów z deklarowanymi przychodami, w tym roku nie będzie finału ZLOTU w formie mazurskich pokazów lotniczych. Natomiast dwa dni XXV MZPL 5.08.(sobota) i 6.08.(niedziela), będą dniami otwartymi – dostępnymi dla publiczności. Zapraszamy na wystawę statyczną samolotów, spotkania z pilotami i loty widokowe.

Niestrudzeni problemami ekonomicznymi w tym roku, kolejne mazurskie pokazy lotnicze pn. Mazury AirShow 2024 planujemy w dniach 3-4 sierpnia 2024 r., do których wsparcia już dziś zapraszamy.

Zarząd
Aeroklubu Krainy Jezior

Program XXV MZPL do pobrania
XXV MZPL program for download

O Zespół Redakcyjny

Sprawdź też

XXV Międzynarodowy Zlot Przyjaciół Lotnictwa 2024. fot. Marek Chmiel

Mazury Air Show 2024 – list otwarty Prezesa AKJ

Tegoroczna edycja Mazury AirShow nawiązuje do wieloletniej tradycji spotkań środowiska lotniczego na należącym do Aeroklubu …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

100-lecie L.O.P.P